Keha ja hingekohtumispaik!

VAREMEROHU SALV 70 ml

VAREMEROHU SALV 70 ml

8.00€
7.00€
13% off
Tootja: Rapla Elujõu Keskus/ Amarello OÜ

Aegade algusest saadik on ikka abi saadud loodusest.

VAREMEROHU SALV

- nahka pehmendav ja toitev

- rakkude uuenemist soodustava toimega

- elavdab naha pindmist vereinget

- põletikuvastase toimega

- 100 % naturaalne

- ei sisalda vett, säilitusainied

- käsitsi valmistatud

 

Salvi määrida õhukese kihina probleemsetele piirkondadele, kriimustustele, vigastatud nahale.

 

Salv on olnud tõhus abiline:

- liigestele;
- reumavaevuste puhul,
- närvivalude korral,
- lihaspingete ja -valude korral,
- traumade, muljumiste, põrutuste, venituste, luumurdude puhul (peale lahase eemaldamist),
- veenilaienditele
 

Ingredients: Lard,  Vitis Vinifera Seed Oil,  Cera Flava,  Symphytum Officinale Root Extract,  Cocos Nucifera Oil,  Achillea Millefolium Flower Extract,  Ledum Palustre Extract,  Urtica Dioica Extract,  Calendula Officinalis Flower Extract,  Picea Mariana Leaf Oil,  Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene

 

Salv vastab Euroopa Liidus kehtivatele terviseohutuse nõuetele.

 KOOSTISOSADEST

Sea siserasva ehk ploomirasva on juba sajandeid taludes kasutuses. Rasvaga määriti puutelgedega vankreid, saapaid ja hobuseriistu. Supirasvaks seda ei kasutatud, mõnikord vaid kastmeteks ja praadimiseks. Keedeti seepi. Kogeti ka, et see rasv pehmendab nahka, ravib haavasid.

Kookosrasv on meil hilisem turule tulija. Tootes kasutatud mahe kookosrasval ei ole kookosele omast lõhna. Just unikaalne rasvhappeline koostis annab kookosõlile tema erilised omadused.

Keskmiselt sisaldab kookosrasv rasvhappeid järgmises vahekorras:

  • Lauriinhape 47%
  • Müristhape 19%
  • Palmitiinhape 10%
  • Oleiinhape 7%
  • Kaprüülhape 6%
  • Kapriinhape 6%
  • Linoolhape 2%
  • Steariinhape 3%

Kookosrasva kõige erilisem komponent on lauriinhape. Lauriinhape on antibakteriaalsete omadustega, samuti ka ka kaprüülhape ja kapriinhape.  Lauriinhape on ka põletikuvastase toimega. Müristhape suurendab toote imenduvust ja libisevust. Linoolhape on nahka pehmendav komponent. Steariinhape aga vastutab naha elastsuse säilimise eest. Oleiinhape on nahka niisutav ja aitab kaasa rakkude uuenemisele ning rahustab näiteks päikesest põlenud ja põletikulist nahka. Palmitiinhape osaleb naha pinnal oleva kaitsekihi ehitamises.

 Viinamarjaseemneõli on hea imenduvusega ja nahka niisutava toimega. Õli eripäraks on kõrge linoolhappe sisaldus. Linool taastab ja säilitab naha niiskusetaset. Ka haavade paranemise kiirus sõltub linooli sisaldusest nahas. Väldib nahalõhede tekkimist. Linooli puudus toob kaasa naha lõhenemise ja kuivamise, mille tõttu aeglustub haavade paranemine

 Mesilasvaha on põletikuvastane, haavu parandav ja nahka pehmendava toimega.

Saialillel on teaduslikult leitud naha taastumist kiirendavaid, antioksüdantseid, kollageeni moodustumist toetavaid ja antiseptilisi omadusi. Seega saialill sobib kasutamiseks põletiku, ekseemi, akne puhul. Loe rohkem saialille kohta SIIT

Raudrohu kohta öeldakse vanades ravimtaimede raamatutes, et ta parandab kõik haigused, ka need, kus muud vahendid pole tulemusi andnud. Raudrohu kohta loe rohkem SIIT.

Sookailu tunneb ära juba kaugelt, esmalt tema erilise vänge lõhna järgi.Selle lõhna annab taimele eeterlikus õlis olev ledool ehk leedumkamper. Rahvatarkuses kasutatakse teda väga tihti köharohuna. Teine tuntuim kasutusviis on nahahoolduses. Sookailul on tugev põletikuvastane toime. On kasutatud liigese valude, närvivalude puhul.

Nõges on väga hinnatud supertoit ja ravimtaim. Nõgest on ravi eesmärgil kasutatud väga pikka aega. Ta on nii mitmekülgne taim, et lihtsam on nimetada neid haigusi, mida see ei ravi. Nõgesest kasutatakse lehti, õisi, seemneid, juuri. Juure preparaadid on sageli efektiivsemad kui lehtedest valmistatud. Nõgese lehtedes on pea kõik vitamiinid, palju mikroelemente, orgaanilisi happeid, fütontsiide ja tanniine. C-vitamiini on nõgese kasvudes 2,5 korda rohkem kui sidrunis (660 mg %). Nõgesest saad rohkem lugeda SIIT.

Mõõdud (L x K x H) 0 x 0 x 0
Kaal 0