Rapla Elujõu Keskuse väepaiga LABÜRINT

Rapla linnas asub võimas energeetiline VÄEPAIK nn. ENERGIASAMMAS, mis koosneb 11 - käigulisest LABÜRINDIST ja suurest ENERGIAKIVIST, Neugrundi kivist.

 

Elujõu Keskuse labürint on Prantsusmaal Pariisi lähistel asuva maailmakuulsa Chartresi labürindi koopia.

Labürindid on pühad geomeetrilised kujundid, mida on kasutatud juba 3000...4000 aastat ja seda erinevates maailma paikades. Labürindis mõjutavad inimkeha paralleelselt 2 jõudu – maakiirgus ja kosmiline kiirgus.

 

Labürindid on loodud selleks, et läbi teatud oskuste, erinevate rituaalide ning tseremooniate ammutada väge, taastada tervist ja saada teadmisi kosmilisest infoväljast.

Labürindis ei tehta nalja. Seal ei jutustata. See on püha paik. Sinna sisenetakse üksi, pinge- ja mõttevabalt. Labürinti ei ole mõtet läbida lõbu pärast ja ka kiirustatdes. Võta selleks aega.

Väga tervitav on läbida labürinti päikese tõusul või loojangul. Spiraalis liikudes vaata enda ette maha, nii suudad paremini olla "kohal" ja keskenduda ainult endale.

Naudi ENDAKSOLEMISE RUUMI, kus võid olla selline nagu sa tahad olla, kus võid lasta vabaks kõik piirangud, kus pole sul mingeid kohustusi ega nõudmisi... Ole sina ise. JULGE OLLA SINA ISE.

 

Ringi keskele jõudes tunneta keha, oma aistinguid, surinat. Tunneta õrna elusolemise tunnet. Tunneta enda sügavuses olevat elu. Soovi endale soov ja jaluta rahulikult tagasi. Spiraalist välja jalutades kinnistuvad kõik sinu soovid.

 

Rahvas teab rääkida, et labürindi kive ületada ei tohi, see toovat ebaõnne.

Kui sind huvitavad alternatiivsed ravivõimalused, oled oma elus teelahkmel või otsid vastuseid end painavatele küsimustele või tõmbab sind kõik müstiline ja maagiline, siis oled oodatud Rapla Elujõu Keskuse väepaika.

© 2016-2024 Rapla Elujõu Keskus. Kõik õigused on kaitstud.

Ööbiku 2, Rapla, 79514
+372 53481347

maksekeskus logo small

 

smartpost itella logo small

Sõbrad