Keha ja hingekohtumispaik!

Piia kristallituba

Oled oodatud tuhandete kõikvõimsate kristallide embusesse, et saaksid vabaneda nii emotsionaalsetest kui ka füüsilistest pingetest ja seejärel nautida elu suure kergusega.

Kogu meie elu koosneb vibratsioonist. Heli, värvid, valgus, mineraalid, inimesed ja kogu ülejäänud universum vibreerib kõik erinevatel sagedustel, kuid omavad siiski võimet üksteist vastastikku mõjutada. Iga kristallil on oma võnkesagedus, erinevad omadused ja iseärasused, mis tulenevad kristalli keemilsest koostisest, struktuurist ja valgusmurdmise võimest.

Kui kristalli energiad lisada meie enda energiale, loome uutmoodi ühendatud harmoonilise vibratsioonijõu, mis aitab meil tõsta oma energiaid kõrgemale tasemele.

MEDITATIIVNE LÕÕGASTUS

Kristalli iga liikuv elektron tekitab energiavälja. Korrapärane elektromagnetiline energia voog liigub vabalt läbi kristallstruktuuri ja selle energia liikumine on muutumatult püsiv. See järjekindel mõju teebki krsitallidest parimad tööriistad harmoonilise tasakaalu loomiseks me füüsilise ja vaimsete kehade vahel. Nad aitavad ümber paigutada kõiki tasakaalustamata energiaid ja eemaldada tõkkeid, mis võivad takistada elujõul ja eluenergial vabalt voolamist.

Kui tunneme ennast tervete ja tugevatena ning meie tundeelu õitseb, siis voolab elujõud takistuseta läbi meie keha. Kui aga oleme masenduses või mõni koht valutab, on see märk, et energiakehas on tekkinud ummistus.Seda ummistust on võimalik kristallide energia abil uuesti avada.

Blokeeringud kehas tekivad tavaliselt tunnete allasurumise, peitmise tagajärjel. Ühel või teisel põhjusel ei suuda me alati oma tundeid väljendada ja automaatselt matame nad oma sisemusse. Me ei suru alla ainult negatiivseid tundeid nagu viha, hirm, kurbus, üksindus jne. Me ei julge väga tihti väljendada ka armastust, rõõmu ja õnne tunnet. Aegamööda hakkavad mahasurutud tunded ilmnema füüsilises kehas pingete ja valudena.

Teraapia ajal kanaliseerib kristall täiendavat tervendavat vibratsiooni, valgust, millega likvideerib ummistused ning korrastab ja taastab elujõu liikumise.

Igal inimesel on oma võnkesagedus, mis võib iga hetk ka muutuda. Krsitalliseansil muutuvad aktiivseks just sinule sellel hetkel sobivad kristallid.

Krsitallid tervendavad holistlikult. See tähendab, et nad töötavad füüsilisel, emotsionaalsel, mentaalsel kui ka vaimsel tasandil.

Seansi ajal võib tunda kristallidest õhkavat soojust, jahedust, pulseerivat aistingut, kuid see pole reegel, mõni ei tunne midagi. Inimene võib ka uinuda, võib näha lahendusi sind vaevate probleemidele, võib näha märke, isikuid küsimuste või probleemide lahendamiseks.

Avardunud teadvuseseisundis on võimalik mõista haiguste ja vastuolude sügavaimaid põhjusi ning kogeda elu täiuslikkust.
Mõnede kristallidega saab ajas tagasi minna, minevikku, et karmasõlmi lahti harutada ning vanu probleeme lahendada ja käitumismustreid muuta.

Üpris tihti ei suuda inimesed seansil emotsioone tagasi hoida, pisarad voolavad, küll rõõmust, andestamisest, hirmust või kurbusest

Pärast seanssi tunned end lõõgastatuna ja rahulikumana, tunned kergust ja muredki võiva olla kadunud, sest neile tulid juba lahendused, head ideed. Kui on mingi krooniline haigus, siis võib haigus esmalt ägeneda ja võib vahest alles 3-5 seansi järel paranema hakata.

Peale vibratsiooni teraapiat/seanssi vajab keha kindlasti taastumisaega. Kehal on vaja saadud energia ja informatsioon omaks võtta, et saaks hakata ise ennast tervendama. Pärast seanssi on soovitav juua palju vett.

Krsitallituppa tulemiseks ei pea sul olema füüsilisi vaevusi. Põhjuseks võib olla väsimus, energiapuudus, stress, unetus, pingeline eluperiood või lihtsalt soov oma ellu selgust tuua.

Kõik seansid on erinevad ja sinu seansi kogemuse määrab ära sinu hetkeline seisukord, kui puhtad on sinu meeled, füüsiline keha, emotsionaalsed ja hingelised tasandid

On võimalik saavutada õndsuse tunne, kus valitseb rahu, tasakaal, selgus ja tingimusteta armastus ja kõige hea lubamine oma ellu.

Kui inimesel on probleemseid piirkondi, siis need annavad krsitallitoas tavaliselt tunda. Tunnetavad, kuidas nende kohtadega tegeletakse.
Kaovad ärevushood, uneprobleemid, vererõhk normaliseerub.
Liigesed saavad leevendust.
Tuntakse kergust ja vabanemise tunnet.
Stress ja pinge kaovad.
Tekib jõud ja motivatsioon saada jagu vanadest harjumustest.

Kamber aitab sul jõuda punkti, kus saad aru, et kõik tarkus tuleb sinu enda seest