Keha ja hingekohtumispaik!

Mandalad

Piia Kristallitoa seinu katavad võimsad mandalad.

Mis on mandala?

Sanskriti keeles tähendab mandala Südame väge, mis tuleneb kahest silbist: man- meel, süda ja dala – vägi, jõud.  Mandala tähendab ka sanskriti keeles Ringi, Püha ringi. Mandalad ongi kosmilised ringid jumaliku korra ja harmoonia väljendamiseks. Budistliku terminina tähendab manda Kõrgeimat punkti ja la tähendab  Teeviita või ka Pühasid alasid või Virgumise allikat.

Mandala on tööriist vabanemiseks ja ülima õndsuse saavutamiseks.

Mandala - see on tehnika, et äratada inimeses sisemise jumaliku jõu energiat.

Mandalate keel on telepaatiline ning kõigile arusaadav.

Mandalal on alati keskpunkt, mis tähendab Allikat, Kõiksust, Igavikku.

Piia Kristallitoas on kõik mandalad meetrise diameetriga.

Kuidas mandalaga mediteerida?

Mandalaid saab kasutada meditatsioonis, et jõuda iseenda sisemiste teadmisteni. Mandalaga mediteerimine korrastab ja tervendab energiavälja ning avab ukse ühtsuse kogemuse juurde.

Sea endale eesmärk ja esita taotlus, keskendudes valitud mandalale.

Mandala vaatamist alustatakse servadest ja liigutakse väljastpoolt sissepoole. Lase endasse voolata imelistel valgusenergiatel ja mandala värvidel. Lase oma meeled vabalt rändama, kuni koged kergust, rahulolu ja õndsust. Lase ka kõigil tunnetel vabalt voolata. Ja peagi võivad end ilmutada vastused sinu taotlustele ja soovidele.

MANDALAD sõnumitega:

1. Annan sulle sügava rahu.Annan sugava rahu

 Tasakaalustan  ja vabastan negatiivseid emotsioone ja pingeid, aitan vabaneda vanadest oma aja ära elanud uskumustest ja mittesobilikest mõttemustritest.  Kuna lepidoliit sisaldab liitiumi, siis tuntakse mind kui loodusliku antidepressanti. Seega,  olen suueks abiks ärevuse, närvilisuse, unetuse ja stressi puhul. Toon su ellu tagasi sisemise rahu ja aitan mõista endas toimuvat. Toetan ka suhtlemist ja eneseväljendamist, aitan avada  sinu südant. Aktiveerin kõiki energiakeskusi.

2. Aitan luua harmooniat sinu olemisse.Aitan luua harmooniat sinu olemisse

Toon su ellu harmooniat, armastust ja rahu. Aitan täita su südame kõrge armastuse vibratsiooniga, mis kiirgab säravalt ka sinust väljapoole. Aitan sul mõista, kuidas ennast paremini armastada, kuidas enda eest hoolitseda, kuidas ennast paremini väärtustada. Hoolitsen selle eest, et sa tunneksid ennast kaitstuna, hoituna ja turvalisena. Aitan kaasa  suhtes õnne energiate leidmisele ja hoidmisele. Aitan leida suhtes tekkinud probleemidele lahendusi.

3. Toon su ellu kergust, vaikust ja rahuToon su ellu kergust vaikust ja rahu

Aitan suurepäraselt kaasa meditatsioonil, vaigistan meelelist ärevust, aitan lõdvestuda, hoian meele ja mõtted selgetena ja aitan säilitada sisemist rahu. Olen tugev energiate võimendaja ja juhtija, aidates kaasa blokeeringute vabastamisele ja seega soodustan tervenemist. Aitan kiirendada vaimset kasvu ja arengut. Toon sinusse rõõmu ja soojust ning kergust. Aitan sinu unistuste täitumisele kaasa, hoian sinu meeltes lootust erksana. Aitan sind ka eneseväljendamisel, et teised mõistaksid paremini sinu soove ja vajadusi ning ka tundeid.

4. Annan sulle elujõudu.Annan sulle elujoudu

Olen väga positiivse energiaga ja võimsa energeetikaga. Annan sulle päikeseenergiat ja emotsionaalset jõudu. Aitan sul tõsta enesekindlust ja usku iseendasse. Aitan ligi tõmmata küllust ja õnne, ka raha õnne. Olen suurepärane puhastaja, puhastades nii füüsilisest kui ka aurakehast mittevajalikud negatiivsed energiad, et saaksid vastu võtta uued elujõulisemad energiad. Suurendan sinu tahtejõudu. Hoian sind noorusliku ja värskena.

5. Toidan sinu südantToidan sinu sudant

Minu energiate valgus ühendab südant ja kolmandat silma, toetades avanemist südametarkusele. Õpetan olema leebe ja kaastundlik, jäädes oma keskmesse ning lähtuma  südamest ka siis, kui on vaja endale ruumi luua. Minu energiad mõjuvad leevendavalt, tervendavalt ja rahustavalt, puudutades sinu olemuse sügavaimat tuuma, aidates sel esile tulla ja särama lüüa. Õpetan elama õnnelikult läbi südame. Aitan ligi tõmmata tingimusteta armastust ja harmooniat.

6. Aitan sul end väljendadAitan sul end valjendada

Aitan sul enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis sinu hing sulle rääkida soovib. Aitan sul kontakti saada sinu sisemise väega, mis aitab sind juhtida õigetesse kohtadesse ja õigete asjade poole. Aitan tugevdada intuitsiooni. Aitan kaasa mõistmisele,  mis on õige, mis on vale. Aitan usaldada sinu enda otsuseid. Minu energiad on rahustavad, et sa saaksid vabalt väljendada endas olevaid tundeid. Aitan jõuda endas oleva sügava elutarkuseni. Ja aitan näha tõde.

7. Yin ja yanMaandan ja kaitsen sind

Yin ja yang  on Vana-Hiina filosoofias olemist iseloomustavad vastandlikud, kuid samas vältimatult kooseksisteerivad poolused.

Ikonograafiline tähendus: must sümboliseerib yin'i, naiselikku elementi, sümboliseerides intuitiivsust, ööd, elu tekkimist, mõistatust. Valge sümboliseerib yang'i, mehelikku elementi, sümboliseerides aktiivsust, päeva, taevast, loomejõudu ; vastandvärviga ringid sümboliseerivad kummagi sees sisalduvat vastandpoolust (miski pole täielikult yin ega yang). Sinusoidne eraldusjoon märgitseb nende sujuvat üleminekut

Mees- ja naiseneergiate tasakaalustajana sobin musta turmaliinina väga hästi yin-yangi sümbolisse. Musta turmaliinina olen maailmas üks väekamaid kaitsekive. Blokeerin väga efektiivselt needusi, psüühilisi rünnakuid ja elektromagnetkiirgusi ja radioaktiivsusi. Tugeva maandajana suurendan rõõmu ja rahulolu. Soovin olukordade rahulikku vaatlemist, aidates säilitada ka kõige keerulisemates olukordades neutraalse hoiaku.

© 2016-2024 Rapla Elujõu Keskus. Kõik õigused on kaitstud.

Ööbiku 2, Rapla, 79514
+372 53481347

maksekeskus logo small

 

smartpost itella logo small

Sõbrad