Keha ja hingekohtumispaik!

Musta pässiku tõmmis ingveriga 250 ml

Musta pässiku tõmmis ingveriga 250 ml

10.00€
6.00€
40% off
Tootja: Rapla Elujõu Keskus/ Amarello OÜ

Musta pässiku tõmmis INGVERI, ÜRTIDE,KANEELI, C-VITAMIINI JA MEEGA


Koostis: must pässiku ekstrakt 80%, mesi 12%, raudrohu tõmmis, ingver, kaneel, C -vitamiin (askorbiinhape)
Max päevane annus 2 x20 ml
Päevane annus sisaldab 240 mg C-vitamiini

 

Tõmmise tarbimisel arvestada C-vitamiini kogust, mida on ööpäeva jooksul saadud teistest toiduainetest ning vastavalt sellele vähendada ka tõmmise kogust.
1 tl = 5 ml

Soovitav võtta hommikul enne sööki.

Soovitatavat kogust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Kõrvaltoimed:

- kange tõmmise tarbimise alustamisel aktiviseerub esimesel päeval üldjuhul soolestiku töö, millest tulenevalt võib esineda kõhulahtisust või sagenenud uriinieritust. See kõik on loomulik protsess, mis võib kesta kuni kaks päeva.

- kui teil esineb mõni krooniline haigus, võivad samuti tõmmise tarbimise alustamisel tekkida nn. tagasilöögid, sest siis toimub keha puhastumine, organism väljutab kehast toksilisi aineid. See protsess võib kesta kuni 1 nädal.

 

HOIATUSED!

Konsulteeri enne arstiga, kui:
- kasutad verd vedeldavaid ravimeid, sul on verejooksu häireid või valmistud minema operatsioonile. Must pässik sisaldab valku, mis võib takistada vere hüübimist.

- põed autoimmuunhaigust

- toode ei sobi lastele

- vältida toote tarbimist raseduse ja imetamise ajal

- päevast annust mitte ületada

 - ära kasuta pässikut koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna nad mõjuvad vastandlikult.

Põllumajandus- ja Toiduamet soovitab veel, et C-vitamiiniga pässiku tooteid ei tohiks tarbida neerukivide tekke ohu ja veritsushäirete korral.

 

Chaga ei asenda meditsiini. Vajadusel konsulteeri arstiga.

Säilitamine: avatult hoida külmakpis.Tootja: Rapla Elujõu keskus, Amarello OÜ, Ööbiku 2, Rapla

KOOSTISOSADEST


MUST PÄSSIK on võimsaim antioksüdantsete ensüümide seen ning on üks vanim ja ohutuim immuunsüsteemi turgutaja, eluenergia suurendaja, seedesüsteemi parandaja.

Musta pässiku kohta on tehtud tuhandeid teaduslikke uuringuid ja on leitud, et chagal on isegi vähivastased omadused. On ka tõestatud, et mustal pässikul on bakterite ja viiruste tegevust pärssiv ning põletikuvastane toime. Must pässik on võimas adaptogeen.

MESI on tervistava toimega ja sisaldab üle 200 erineva ühendi. Neist peamised on rafineerimata fruktoos, glükoos ning vesi. Lisaks C, D ja E-vitamiinid ning kaltsium, raud, naatrium, kaalium, magneesium ning taimedelt pärit bioaktiivsed ained. Bioaktiivsetest ainetest pakub mesi eelkõige orgaanilisi happeid (nt. õunhape ja oblikhape), hormoone, ensüüme ning eeterlikke õlisid. Mee kohta tehtud teadusuuringud on täheldanud: oksitatiivse stressi vastane toime, maksa kaitsev toime, südametegevust toetav toime, antibakteriaalne toime, põletikuvastane toime ja toetab kasvajate vastases võitluses.

RAUDROHTU on sajandeid aastaid  rahvameditsiinis kasutatud reuma, põletike, lihasvalude ja haavade ravis ning ka günekoloogiliste, seedetrakti häirete, kui ka viiruslike ja bakteriaalsete põletike korral.120 keemilist komponenti sisaldava raudrohu mikroobivastast toimet kinnitavad ka teadusuuringud.

ORGAANILINE TŠEILONI KANEEL – võimas abiline südamehaiguste ja veresuhkru korratuste puhul.
Mee ja kaneeli kooslus aitab kaasa kaltsifitseerunud lubjastusetega hädas olevaid arterite puhastamisele, aitab langetada vererõhkuning on ka tõhus artriidisümptomite leevendaja. Aitab stimuleerib ainevahetust ja seedetrakti tööd, aitab ära hoida puhitisi ja gaase ning aitab anda energiat. Rääkimata sellest, et keha kõrge põletikuvalmiduse langetamise najal sulab kiiremini ka ülekaal. Ka Ayurveda ravitsejad soovitavad kaneeli nii põletike, igemehaiguste, potentsihäirete kui sooleprobleemide puhul.

C - VITAMIIN on oluline immuunsüsteemi tugevdajaja antioksüdant, mis aitab kahjutuks teha organismis pidevalt tekkivaid vabu radikaale, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, vähendades väsimust. C- vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Kõrge C-vitamiini tase aitab ära hoida insuldi ja infarkti. Küllaldane kogus C-vitamiini on aga kvaliteetse kollageeni sünteesi üheks võtmefaktoriks. Muu kasuliku kõrval on C-vitamiinil ka verdvedeldav toime. C-vitamiini puhul ei pruugi üleannustamist paaniliselt karta – tegu on vesilahustuva vitamiiniga, mille ülejääk väljutatakse organismist. Oluline tõsiasi on, et C-vitamiini suurem annus tasub parema omastatavuse tagamiseks jaotada väiksemateks doosideks.

INGVER - aitab kasulikel ainetel organismis imenduda, põletikuvastase toimega, aitab stimuleerida kopsude tööd, lahtistada lima ja kergendada ärritavat köha, ergutada soolestikku ja aitab panna seisma jäänud toidujäägid kiiremini liikuma, aitab toetada vereringlust.

 

 Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Tagasiside

Mõõdud (L x K x H) 0 x 0 x 0
Kaal 0