Keha ja hingekohtumispaik!

Energiaseansid

Praktika
0
IMG-20230422-WA0005
Kuupäev: 30 Mai 2023 11:00

Koht: Rapla Elujõu Keskus

ISIKLIK ENERGIATÖÖ - individuaalseansid
 
Rapla Elujõu Keskuses teeb vastuvõtte Mari Uri - KehaMeeleKooli asutaja, energiatreener ja koolitaja.
www.vaimustav.ee
 
Isikliku energia taastamise, jõustamise ja arendamise seansid, mis turgutavad kogu inimese keha ja olemist.
Kui tunned, et oled kuidagi puntras, pahuksis, väsinud, tujutu või energiapuuduses, ülemõtlev ja alapuhkav, ei taastu hästi isegi magades, väldid inimesi ja olukordi, ärritud kergesti, tunned lootusetust, ei ole rahul oma keha ega silmavaatega - siis soovitan Sul mitte alla anda, vaid tulla ja proovida oma isiklike väliste ja sisemiste energiate ühendamise võtet.
 
Sinu isiklik energia on Su parim sõber, turvamees ja kaaslane, aga kui oled oma energiast eraldunud või ei kasuta enamasti sedagi, mis olemas, võid kogeda peataolekut ja tühjust, mida ei täida ega kompenseeri ükski tegevus, isik ega isegi palve.
 
Tänapäeval on isikliku energia teema eriti päevakohane, sest meie infoallikad on mitmeid kordi suurenenud. Koos infoga satub meie energiasüsteemi palju võõrast. Oma energiate tugevdamine on käepärane viis, kuidas olla rahulolevam ja igas asjas efektiivsem. Isikliku energia kvaliteet mõjutab nii meie endi ja ka meie lähedaste elu.
 
Isikliku energiatöö seanss ei eelda ühtegi erilist omadust ega oskust, vaid see on inimese jaoks loomulik nagu tema teine käsi. Samuti ei ole sel kõrvaltoimeid, mis Sulle kahjulikud oleksid - Sinu isikliku energia kokku kogumine, puhastamine ja aktiveerimine on eranditult positiivse toimega. Isegi siis, kui Sa sisimas kahtled, on Sinu energia valmis Sind toetama ja teenima.
 
Peale seanssi õpetan Sulle, kuidas edaspidi oma energia eest igapäevaselt hoolt kanda. Kui Su isiklik energiahulk on piisav, hakkab see iseenesest tööle. Seanss tugevdab ka immuunsüsteemi ning noorendab tublisti nii seest kui väljast.
 
 
Ühe inimese vastuvõtt kestab 1 tund.
Konsultatsiooniaeg vastuvõtul on tasuta.
Energiaseansi tasu vastuvõtul on 1 € / 1 min, sest energiatöö kestus varieerub vastavalt inimese vajadusele ja keha valmidusele (tavaliselt 25-45 min).
 
 
Mari Uri enda kohta:
 
Olen KehaMeeleKooli asutaja, energiatreener ja koolitaja. Tegelen põhikohaga inimeste isikliku energia tervendajana ja tutvustan, kuidas endaga paremini suhestuda - kehastumise kunsti peame kõik järjepidevalt õppima ja harjutama. Abistan soovijaid isiklike energiate kohandamisel, omades rahvusvahelise kaubamärgiga Soul Body Fusion meister-õpetaja litsentsi.
 
 
Registreeri palun Piiale tel. 53481347 või FB sõnumina või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

 

Telefon
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Ööbiku 2, Rapla

 

Kõik kuupäevad


  • 30 Mai 2023 11:00

Sündmuste kalender

Play at casino australia from the comfort of your home.
E T K N R L P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kohe tulekul

Каждый, кто сыграет на мостбет сейчас, сможет хорошо заработать.
Only at mostbet you can win a lot and immediately!
Tulevasi üritusi ei ole

Liitu uudiskirjaga

captcha 

© 2016-2021 Rapla Elujõu Keskus. Kõik õigused on kaitstud.

Ööbiku 2, Rapla, 79514
+372 53481347

maksekeskus logo small

 

smartpost itella logo small

Sõbrad