Kaelamassaaž aparaadiga

Nutikas massseerija KAELALE
See on uue põlvkonna kõrgtehnoloogiline toode selgroo kaela piirkonna haiguste ennetamiseks ja raviks. Toime põhialuseks on sellised hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) aluspõhimõtted nagu qi tugevdamine ja verega täiendamine, energeetiliste kanalite aktiveerimine, organitest külma väljaviimine ja valu kõrvaldamine. Toote väljatöötamisel ja tootmisel kasutati mitmeaastaseid kliinilisi kogemusi ja kõige kaasaegsemaid elektroonika-alaseid teaduslikke saavutusi.

Seadmel on voolujooneline vorm, mis sobib ideaalselt kaela loomuliku kõverusega.

Seadmes on ühendatud madalasageduslik elektroteraapia, magnetteraapia, soojuslik infrapunakiirgus, ringjad venitused kaelapiirkonna lülidele, mis loovad ühise tervikliku energeetilise välja, võimaldades mõjutada organismi sügavaid kudesid.

Toote omadused:

  1. Ergonoomiline elegantne disain sobitub kaela loomuliku kõverusega.
  2. Kehaga sobituva kaasaegseima intellektuaalse 3D-tehnoloogia kasutamine, mis maksimaalse mugavuse saavutamiseks võimaldab reguleerida pooluseid vastavalt teie kaela kõverusele.
  3. Infrapunakiirgus, madalsageduslikud elektriimpulsid, magnetteraapia toime, kaelapiirkonna ringjad venitused loovad tervisliku kõrgtoimega energeetilise välja.
  4. Infrapunakiirgus avaldab mõju meridiaanidele ja stimuleerib qi liikumist, stimuleerib vereringet ja eemaldab verepaised, viib organismist välja niiskuse ja külma. Vastavalt individuaalsetele vajadustele ja välistele tingimustele on võimalik kasutada madala ja kõrge soojusastmega režiimi.
  5. Seadmel on automaatne ja 4 käsitsi valitavat elektriimpulsi režiimi, mida saab valida vastavalt vajadusele.

Seansi soovitav kestus kuni 30 min. Kogemuste põhjal võib öelda, et annab väga häid tulemusi. Väga probleemse kaela puhul, lausa aastaid kestnud probleemi puhul tuleb kindlasti teha rohkem seansse, vähemalt 10 korda.

 Registreerimine ja rohkem infot Piialt tel.53481347