Keha ja vaimu kohtumispaik!

Keha tervendusseanss

Praktika
 Registreerumine suletud
 
2
Kuupäev: 13 Jaanuar 2018 14:30

Koht: Rapla Elujõu Keskus

Iga meie mõte, suhtumine, otsus - ühe sõnaga kõik väljendub meie füüsilises kehas. Paljusid hädasid peame me normaalseks, tihti ei pea neid isegi hädadeks, sest tunduvad tavalised ja levinud. Siiski mõni pisiasi kasvab suureks ja hakkab meid kõvasti häirima. Sellega me loodetavasti tegeleme enne kui hilja. Äkki pole kunagi hilja? Või on hilja parem kui mitte kunagi? Kes teab :)

Tahan väga jagada teile praktilist oskust enda tervisehädade leevendamiseks või isegi eemaldamiseks. Tegu ei ole ainult teoreetilise õpitoaga, vaid rännaku stiilis juhendamisega. Alustame sellest, et ma ütlen igaühele, millisele piirkonnale või organile peaks ta tähelepanu pöörama ning siis viskate pikali või istute ja hakkate ennast kuulama, järgima, tervendama, austama ja armastama (ei, keegi ei võta riidest lahti). Juhendan teid mõõduka kiirusega, et keegi rongist maha ei jääks.

Usu mind, ka Sina saad sellega hakkama! See oskus ei ole väljavalitutel või teisest küljest oled ka Sina väljavalitu!

Kohapeal on olemas nii matid, pleedid kui padjad. Soovi korral võid kaasa võtta kristalle vmt, mida arvad ennast toetavat sellel seansil.

Registreeru See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Osalustasu on 12€, osaledes ka kell 12 algaval Estri seansil, on tasu kokku 20€.

Julge olla terve ja tunnusta ennast selle eest!
Ester

 

Aadress
Ööbiku 2, Rapla, 79513 Rapla maakond, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 13 Jaanuar 2018 14:30